Chcę kupić, wycena, kosztorys, porady

Chcę kupić...

Czy istnieje możliwość otrzymania wstępnej wyceny przed zakupem?

Tak - wystarczy wypełnić formularz wyceny rolet uzupełniając go wymiarami wnęk okiennych lub okien oraz danymi kontaktowymi. W odpowiedzi w możliwie jak najkrótszym czasie, otrzymają Państwo wstępną wycenę wybranych produktów. Wycena jest bezpłatna i niezobowiązująca.

Aby przejść do formularza wyceny - wystarczy kliknąć TUTAJ.

Czy wstępna wycena produktów jest płatna?

Nie - zarówno wycena poprzez formularz online, telefoniczna lub wycena zamówiona drogą mailową jest bezpłatna.

Jakie będą koszty dowozu w przypadku zamówienia rolet w celu ich osobistego montażu?

Rolety dowozimy własnym transportem na terenie całej Polski koszt 50-90zł za całe zamówienie.

Na jak długo jest gwarancja i czy obejmuje samodzielny montaż rolet?

Ok 70% klientów montuje rolety we własnym zakresie. Do zamówienia dołączana jest instrukcja, którą uzupełnić można filmami instruktażowymi poświęconymi montażowi rolet, dostępnymi pod adresem: https://automatykadorolet.pl/montaz-rolet-zewnetrznych Gwarancja wynosi 2 lata bez względy na to czy jest to nasz montaż czy osobisty montaż zamawiającego.

Jeżeli nie chcę na początku silników do rolet to czy w późniejszym terminie mogę sam je sobie zamontować czy będzie wymagało to większych przeróbek?

Silniki i automatykę można instalować w każdym czasie nie wiąże się to z żadnymi przeróbkami po niżej link do strony gdzie jest pokazane jak zamontować silnik: https://automatykadorolet.pl/montaz-silnika-w-rolecie

Czy firma dokonuje pomiarów u klienta?

Tak - dojeżdżamy na pomiary u klientów na terenie Poznania i okolic - w odległości do 150 kilometrów. W trakcie wizyty możemy przedstawić Państwu wzorniki kolorów, katalogi techniczne oraz elementy pokazowe, jak również służymy poradami w zakresie doboru urządzeń.

W jaki sposób można umówić się na wizytę doradcy?

Wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie aby ustalić szczegóły wizyty. Drugi sposób to przesłanie wiadomości e-mail zawierającej dane kontaktowe wraz z informacją o chęci dokonania pomiarów. Skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia szczegółów.

Czy wizyta doradcy jest płatna?

Na terenie Poznania oraz okolic do odległości 20 kilometrów nie są pobierane żadne opłaty. W przypadku większych odległości pobierana jest opłata za dojazd doradcy - ustalana indywidualnie w trakcie ustalania szczegółów wizyty.

Jaki jest czas oczekiwania na realizację zamówienia?

Czas oczekiwania na pomiary, realizację zamówienia oraz montaż zależny jest przede wszystkim od sezonu w jakim składamy zamówienia. W związku z dużą liczbą zamówień - w okresie od kwietnia do października czas realizacji może się wydłużyć.